Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda damska » VIVA! BARCELONA nowa kolekcja Bartka Janusza 

VIVA! BARCELONA nowa kolekcja Bartka Janusza

 

 

 

 

 

 

 

VIVA! BARCELONA

 
Feria barw, wdzięku, elegancji i stylu, taka właśnie jest nowa kolekcja sukienek stylisty fryzur Bartka Janusza. Viva! Barcelona. 
Stylista Bartek Janusz pod urokiem pobytu w Hiszpani zaprojektował mieniącą się kolorami kolekcję ubrań. „Viva! Barcelona”  kreuje kobietę piękną seksowną, ktora lubi nawić się modą. 

- Moda to nieodłączna część mojego życia i czuję, że nadszedł właściwy moment, żeby się wypowiedzieć. Przez ostatnie miesiące myślałem o stworzeniu kameralnej kolekcji sukienek. W tym przypadku też życie samo wszystko poukładało. Wyjechałem na wakacje do Hiszpanii w poszukiwaniu inspiracji. I tam znalazłem cudowne tkaniny,  na punkcie których oszalałem – mówi Bartek Janusz.

Kolekcja „Viva! Barcelona” to nie tylko sukienki. To szorty, topy, spódnice, marynarki oraz elegancka i ponadczasowa suknia wieczorowa.

Propozycje z kolekcji „Viva! Barcelona” już spodobały się m.in. Agnieszce Szulim, Grażynie Wolszczak czy Monice Richardson. Najbardziej elektryzująca piosenkarka młodego pokolenia Margaret, sukienkę autorstwa Bartka Janusza założyła podczas Berlin Fashion Week. Ada Fijał natomiast wybrała jedną z propozycji Bartka Janusza podczas ESKA MUSIC AWARDS. Na tej samej imprezie stylizacja Margaret została uznana za najlepszą przez Tygodnik „Party”.

Jak podkreśla sam stylista „Viva! Barcelona” to jego odpowiedź na otaczające piękno, które jest nieodłączną częścią jego życia.
- Pięknem nie można się zmęczyć. Kiedy jestem szczęśliwy to moja głowa dosłownie eksploduje pomysłami. Samo życie przynosi mi też niesamowite  propozycje.

Kolekcja „Viva! Barcelona” dostępna jest w salonach Bartka Janusza.

---