Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Skóra, która oddycha-Kolekcja pudrów JOKO Mineral 

Skóra, która oddycha-Kolekcja pudrów JOKO Mineral

Talk, będący podstawowym składnikiem tradycyjnych pudrów, może ograniczać dostęp powietrza do skóry. Odkrycie możliwości stosowania w kosmetykach mineralnej miki, która jest wydobywana z wnętrza ziemi, pozwala na tworzenie pudrów pozbawionych talku. Dzięki temu powstała kolekcja pudrów JOKO Mineral, które nie blokują porów i pozwalają skórze oddychać.

Kolekcja JOKO Mineral składa się z trzech mineralnych pudrów prasowanych oraz z trzech mineralnych pudrów spiekanych. Różnica między pudrami spiekanymi, a pudrami prasowanymi polega na sposobie wytwarzania. Pudry spiekane są poddawane wysokiej temperaturze, natomiast pudry prasowane wysokiemu ciśnieniu. Z tego względu produkty spiekane mogą zawierać nienaruszone drobinki perłowe i nadawać skórze wyjątkowy blask. Z kolei pudry prasowane matują skórę i nadają efekt aksamitnego wykończenia makijażu.

Pudry spiekane
Pudry JOKO Mineral powstały na bazie oleju z orzechów macadamia i wyciągu z lilii białej. Dzięki temu nawilżają i wygładzają powierzchnię skóry. Szczególny wpływ na działanie pudru spiekanego ma wyciąg z lilii białej, która w naturze jest znana ze znakomitych właściwości oczyszczania wód. Wyciąg z lilii sprawia, że skóra staje się gładka i oczyszczona. Co więcej lilia wykazuje działanie przeciwrodnikowe i zapewnia ochronę skóry. Kryształki minerałów zawarte w pudrach JOKO Mineral odbijają i rozpraszają światło, dzięki czemu cera jest promienna i nabiera młodzieńczego wyglądu.
Sugerowana cena: 25,00 zł

Pudry prasowane
Prasowane pudry JOKO Mineral zawierają kompleks składników pochodzenia naturalnego o właściwościach wygładzających skórę oraz wyrównujących jej koloryt. Formuła pudrów została wzbogacona o biały olej mineralny, który sam w sobie ma właściwości zmiękczające i chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Puder prasowany JOKO Mineral jest lekki i ma delikatną strukturę, która stapia się ze skórą, dając efekt aksamitnego wykończenia makijażu.
Cena sugerowana: 23,00 zł

 Skóra, która oddycha-Kolekcja pudrów JOKO Mineral

---