Jesteś tutaj: Home » Moda » Bielizna » Polska bielizna podbija europejski rynek 

Polska bielizna podbija europejski rynek

 

W Polsce nadal panuje przeświadczenie, że zachodnie marki są lepsze od krajowych, a bielizna wykonana jest z wysoko gatunkowych materiałów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Nic bardziej mylnego. Producenci polskiej bielizny nie mają się czego wstydzić i z powodzeniem to udowadniają.

 

Polskie marki bielizny są konkurencyjne nie tylko pod względem jakości, ale również ceny. Na polskim rynku jest bardzo wielu producentów, którzy są rozpoznawani poza granicami kraju, a ich produkty cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród tamtejszych klientów. Coraz częściej również polskie marki decydują się na obco brzmiące nazwy jak Esotiq, Gorteks czy Atlantic.

 

Jak wybrać najlepsze z najlepszych, odróżnić dobrą jakość materiałów od złej, rozpoznać precyzyjne wykonanie i wydać pieniądze na coś naprawdę wartego swojej ceny? Przede wszystkim nie należy się bać nowości, warto zapoznać się z tym co oferują nieznane nam marki. W sklepie starajmy się eksperymentować, szukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Luksusowa bielizna oznacza przede wszystkim komfort i wygodę, w pięknym wydaniu.

Polska bielizna podbija europejski rynek

Polska bielizna podbija europejski rynek

Polska bielizna podbija europejski rynek

Polska bielizna podbija europejski rynek 

Najważniejsze jednak jest to, że Polki nie muszą przepłacać i mogą otrzymać porównywalną jakość bielizny za niższą cenę.

Polscy producenci bielizny stawiają na jakość, nowe technologie i oryginalne wzornictwo. Gorteks już od 18 lat zadowala klientki z całej Europy, przy produkcji swoich kolekcji wykorzystując najnowocześniejsze technologie i wysokiej klasy materiały. Producent stawia również na jakość prezentowania bielizny, do sesji zdjęciowej zapraszając m.in. znaną brazylijską modelkę Analu Campos. Z okazji 18. urodzin marki Gorteks na Facebooku ruszyły jubileuszowe zabawy i konkursy.

Polska bielizna podbija europejski rynek 

---