Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Nowa seria winylowych maskar JOKO Queen Size 

Nowa seria winylowych maskar JOKO Queen Size

Zdrowe, pięknie podkreślone rzęsy są podstawą każdego udanego makijażu. Jednak codziennie zabiegi, którymi je poddajemy mogą zmniejszać elastyczność i powodować ubytki w strukturze włosków. Marka JOKO opracowała nowe winylowe maskary, które zwiększają elastyczność rzęs oraz gwarantują długotrwałą ochronę.

Najnowsze maskary marki JOKO to propozycja dla kobiet, które chcą nie tylko podkreślać swoją urodę, ale i zapewniać rzęsom codzienną ochronę. Podstawowym składnikiem maskar Queen Size jest winyl, który zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne i elastyczność rzęs oraz gwarantuje przedłużoną trwałość makijażu. W ofercie znajdują się trzy maskary.

Maximum Volume & Curl Up – pogrubia i podkręca rzęsy profilując kształt oka
Rzęsy pomalowane maskarą Queen Size Maximum Volume & Curl Up zyskują podwójny efekt podkręcenia i objętości, co podkreśla moc kobiecego spojrzenia. Formuła maskary zawiera naturalny wosk pszczeli, który wypełnia ubytki w strukturze rzęs. Dzięki temu na powierzchni włosków powstaje lekka, dobrze przylegająca warstwa, która pogrubia i podkręca rzęsy. Składniki tłoczone z oleju kokosowego wygładzają powierzchnię rzęs, a winyl zapewnia trwałość makijażu.
NAJWAŻNIEJSZE – Szczoteczka

Specjalna duża i gruba szczoteczka o stożkowatym kształcie pogrubia rzęsy oraz profiluje kształt oka. Włoski szczoteczki są ułożone w jednym kierunku, dlatego podkręcenie i stylizacja rzęs są łatwiejsze.

Super Length & Curl Up – wydłuża i podkręca rzęsy nawet w kącikach oczu
Dzięki maskarze Queen Size Length & Curl Up każda kobieta może zjawiskowo wydłużyć i podkręcić swoje rzęsy. Po zastosowaniu maskary Queen Size Super Length & Curl Up rzęsy są widocznie wydłużone, a specjalnie wyprofilowana szczoteczka umożliwia trwałe podkręcenie od nasady włosków. Jest to możliwe dzięki naturalnemu woskowi palmowemu, który poprawia kondycję rzęs i sprawia, że są zdecydowanie bardziej elastyczne.
NAJWAŻNIEJSZE – Szczoteczka

Szczoteczka delikatnie zwęża się ku środkowi, co sprawia, że można wydłużyć i podkręcić rzęsy nawet w trudnodostępnych kącikach oczu. Włoski szczoteczki układają się w spiralę, dzięki czemu faliste ruchy ręki pozwalają na uzyskanie efektu jeszcze bardziej podkręconych rzęs.

Long & Volume & Waterproof – wydłuża i pogrubia każdą rzęsę z osobna
Maskara Queen Size Long & Volume & Waterproof jednocześnie wydłuża i pogrubia rzęsy, dzięki czemu w wyjątkowy sposób, jednym ruchem można podkreślić kobiecą urodę. W maskarze Long & Volume & Waterproof zastosowano zwiększoną ilość winylu, który trudno rozpuszcza się w wodzie, dlatego maskara zyskała właściwości wodoodporne, a jej efekt ma przedłużoną trwałość. Łagodny wosk z liści palmowych umożliwia równomierne nanoszenie tuszu na każdą rzęsę i wspomaga działanie wydłużająco-pogrubiające.
NAJWAŻNIEJSZE – Szczoteczka

Wyprofilowana, duża i gruba szczoteczka umożliwia wygodną aplikację i nie skleja rzęs. Jej włoski są ułożone w różnych kierunkach, co ułatwia dokładne nałożenie tuszu i skrupulatne rozdzielenie rzęs.

____________________________________________________________

JOKO Cosmetics, polski producent kosmetyków kolorowych, od ponad dwudziestu lat zdobywa uznanie konsumentek na rynkach zagranicznych. Od kilku lat marka JOKO jest obecna na polskim rynku.
JOKO Cosmetics słynie z doskonałych produktów wypiekanych, prasowanych i sypkich takich jak cienie do powiek, pudry czy róże. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych, w tym unikalnej szwajcarskiej technologii mikronizacji, oraz ekskluzywnych składników produkty JOKO Cosmetics z powodzeniem konkurują jakością z czołowymi markami światowymi. Więcej informacji na temat firmy i jej produktów na www.joko.pl
Sylwia Grzymała
tel.: (22) 787 69 91
kom.: 603 412 912

---