Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Nowa LIPFINITY LIPTINT od Max Factor 

Nowa LIPFINITY LIPTINT od Max Factor

Precyzyjna aplikacja i trwałość koloru stworzone dla Twoich ust!

Czy marzysz o pomadce, dzięki której  będziesz w stanie wykonać precyzyjny i trwały makijaż ust? Max Factor wyszedł ponad dotychczasowe standardy makijażu i zaproponował nową, innowacyjną pomadkę w formie flamastra – LIPFINITY LIPTINT.

Formuła LIPFINITY LIPTINT została stworzona na bazie wody. Pozwala to, zawartemu w niej barwnikowi, wtopić się w głębsze warstwy ust. Cienka końcówka umożliwia precyzyjne obrysowanie linii ust, a płaska strona aplikatora gwarantuje dokładne nałożenie produktu. Funkcjonalność wykonania sprawia, że LIPFINITY LIPTINT pełni zarówno funkcję pomadki, jak i konturówki do ust.

W porównaniu z innymi pomadkami i błyszczykami, LIPFINITY LIPTINT nie zawiera olejków ani wosku, dlatego gwarantuje ustom całkowicie nowy, niezwykle lekki wygląd. Ponadto, pomadka ta została wzbogacona o powszechnie znany nawilżacz – glicerynę. Dzięki temu Twoje usta zyskają zarówno piękny, precyzyjnie nałożony kolor, jak również nawilżenie o smaku waniliowym lub malinowym.
Podobnie do innych pomadek z linii LIPFINITY, również LIPFINITY LIPTINT odznacza się nieprzeciętną trwałością. Barwnik, który wtapia się w głębsze warstwy ust sprawia, że kolor nie tylko dłużej się utrzymuje (do 2-3 godzin, bez konieczności ponownego nakładania), ale co najważniejsze, nie wyciera się, a tym samym nie pozostawia śladów (np. na kubku).

Kolekcja pomadek LIPFINITY LIPTINT zaskakuje bogactwem odcieni – od stonowanych po bardziej wyraziste barwy. „Soczyste barwy LIPFINITY LIPTINT charakterystyczne są dla pokazów mody i ożywiają naturalny kolor ust. Dzięki nim twarz wprost promienieje”- podkreśla Pat McGrath, globalny kreator makijażu Max Factor. Makijażystka zachęca, aby pomadkę dodatkowo podkreślić błyszczykiem Vibrant Curve Effect: „W ten sposób Twoje usta będą apetycznie zaokrąglone, pełniejsze i pociągająco lśniące. Po prostu pokochasz ten efekt!”.

 

---