Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Nowa kolekcja kosmetyków KOBO Professional na wiosnę i lato 2011 

Nowa kolekcja kosmetyków KOBO Professional na wiosnę i lato 2011

W dniu 14 kwietnia w Wilanowie odbył się pokaz niezwykłej kolekcji kosmetyków KOBO Professional na wiosnę i lato 2011. Na uroczystości przedstawiono nową twarz marki. Całej inprezie towarzyszyła przepiękna słoneczna pogoda.

KOBO Professional to marka, która zadebiutowała na rynku jesienią 2010 r. i od razu zdobyła sobie uznanie zarówno wśród klientek, jak i w środowisku profesjonalnych makijażystów.
To kosmetyki najnowszej generacji, które charakteryzują się niezwykłą trwałością i łatwością aplikacji. Kolekcja KOBO Professional wykreowana przez firmę na najbliższy sezon Spring/Summer 2011 nosi apetyczną nazwę Delicious i jest odpowiedzią na światowe trendy w modzie i makijażu.

Wybiegi tegorocznych kolekcji modowych wiosna-lato skrzą się od kolorów i pozwalają każdej kobiecie wybrać najlepszy i dopasowany do jej osobowości sposób ekspresji. Od zawsze nieodłącznym towarzyszem każdej stylizacji jest makijaż, który dopełnia strój i zmienia się w zależności od pory dnia oraz okazji. Kolory osadzone trendach sezonu są bardzo różnorodne, tak jak różnorodne są gusta i style kobiet. Na pokazy 2011 powróciły charakterystyczne, mocne, neonowe barwy i to one są najbardziej widoczne.

---