Jesteś tutaj: Home » Moda » Bielizna » Moda na ciepłe rajstopy dla kobiet 

Moda na ciepłe rajstopy dla kobiet

 

 

Jesień to kobieta w ciepłych rajstopach od Woli

Jesienią na polskich ulicach królują spodnie. Panuje bowiem przeświadczenie, że są one cieplejsze od rajstop, noszonych do spódnic i sukienek. Wola postanowiła skutecznie walczyć z tą opinią! Na nadchodzącą porę roku proponuje dwa nowe, wyjątkowo ciepłe modele swoich rajstop – z wełny merynosa oraz bawełniano-żakardowe.

 

 


Jesienne nowości od Woli to dwa modele rajstop – Cotton Melange oraz Wool Merinos. Oba ciepłe, otulające i przyjemne w dotyku. Pierwsze posiadają fantazyjny splot, połączony z delikatnym efektem melanżu. Drugie charakteryzują podłużne prążki. Oba modele występują w modnych, jesiennych kolorach.

„Rajstopy Cotton Melange wykonane zostały z mocnych włókien poliestrowych, odpornych na wycieranie i gniecenie oraz działanie promieni słonecznych, dzięki czemu przez długi okres użytkowania zachowują piękny i intensywny kolor. Z kolei rajstopy z wełny merynosów australijskich posiadają właściwości regulujące temperaturę ciała oraz izolują przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dając przyjemne uczucie ciepła” – powiedziała Agnieszka Dembska, Brand Manager Wola.


moda na ciepłe rajstopy dla kobiet

 


moda na ciepłe rajstopy dla kobiet

Rajstopy Wola Cotton Melange dzięki wykorzystanym włóknom nie ulegają kurczeniu w trakcie prania. Z kolei Wool Merinos zostały uszlachetnione dzięki specjalnej metodzie Superwash, ułatwiającej zachowywanie niezmiennych właściwości produktu nawet po wielokrotnym praniu.

Cena rajstop Cotton Melange wynosi ok. 25 zł, z kolei rajstop Wool Merinos ok. 45 zł. 

 

Moda na ciepłe rajstopy dla kobiet

---