Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Małgorzata Socha, Rexona i Ty… – Twój codzienny rytuał 

Małgorzata Socha, Rexona i Ty… – Twój codzienny rytuał

Kleopatra regularnie zażywała mlecznych kąpieli, by mieć gładką, jedwabistą skórę. Małgorzata Socha chce by kobiety, mogły poczuć się równie bosko.

Co robimy, by codziennie czuć się świeżo i pięknie? Jedna z nas zacznie dzień od umycia zębów, inna weźmie prysznic i użyje ulubionego balsamu. Każdego ranka, często bez większego zastanowienia, wykonujemy masę czynności, by przez cały dzień czuć się dobrze we własnej skórze. Niestety często zapominamy o kosmetyku podstawowym, bez którego kobiety w innych krajach nie wyobrażają sobie wyjścia z domu, o antyperspirancie chroniącym nas przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Antyperspiranty Rexona działają dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz Umożliwia to innowacyjna technologia MotionSense ze specjalnymi kapsułkami, które uwalniają świeży zapach za każdym razem, kiedy jesteśmy w ruchu. Zawarte w kosmetykach mikrokapsułki zapachowe podczas tarcia pękają, uwalniając porcje świeżości. Dzięki temu możemy być spokojne i czuć się pewnie przez cały dzień.

Kobiety na całym świecie chcą być szczęśliwe, wyglądać dobrze i czuć się świeżoTeraz każda  może sprawdzić skuteczność używanych przez siebie dezodorantów. Przy użyciu specjalnych pasków testowych, zobaczysz jak działa twój zwykły dezodoranta jak skuteczny jest antyperspirant Rexona.

Linia Rexony została wzbogacona o nową, przełomową formułę MotionSense, opartą na zawartych w kosmetyku kapsułkach, które uwalniają zapach pod wpływem ruchu. Unowocześnione wersje zapachowe i nowe, zaprojektowane przez eksperta opakowania, idealnie wpasowują się w charakter marki.

Rexona przygotowała antyperspiranty, dopasowane do różnego rodzaju potrzeb. Udoskonalone produkty gwarantują niezawodną ochronę przed potem, świeżość oraz pielęgnację wrażliwej skóry pod pachami.Znajdziemy tu intrygujący wariant Active Freshstworzony dla miłośniczek energetycznych zapachów owoców i kwiatów. Rozgrzewająca woń wanilii i kwiatowe nuty łączą w sobie siłę i moc. Ze względu na fakt, że wariant Aloe Vera jest jednym z ulubionych zapachów kobiet, producenci w tym przypadku pozostali wierni oryginałowi, jedynie lekko podkreślając aromat Ogórka, Arbuza i Listków Fiołka. Zmysłu codziennej pielęgnacji doda wariant b, który został uatrakcyjniony Zielonym Jabłkiem, Gruszką i Mandarynką. Dla zwiększenia siły aromatu i kobiecego charakteru użyto do tej wersji płatków Gardenii, Frezji i płatków kwiatu Pomarańczy. Niezaprzeczalnie sobą pozostała wersja Cotton, delikatnie wzbogacona o akcenty kremowe oraz zapach łagodnej ambry, zapewniające poczucie elegancji. Z kolei Oxygen o zmysłowym zapachu ambry i drzewa sandałowego dopełniony został nutami piżmowymi.

Antyperspiranty są dla kobiet, które, prowadząc aktywny tryb życia, cenią sobie niezawodną ochronę przed przykrym zapachem i nie chcą, aby pocenie się kontrolowało każdy ich ruch. Długotrwała ochrona Rexony została zaprojektowana tak, by jak najlepiej zaspokoić kobiece potrzeby.Nowe antyperspiranty zachowały charakter i urok oryginalnych produktów. Udoskonalono natomiast dotychczasową technologię uwalniania zapachu i opakowania aerozoli, których kształt został zaprojektowany przy udziale kobiet, tak, by jeszcze wygodniej trzymało się je w dłoni.

 ---