Jesteś tutaj: Home » Info » Erotyka » Bogini o bujnych kształtach według Axami 

Bogini o bujnych kształtach według Axami

 

Powiedzenie: „kochanego ciała nigdy za wiele”, jest prawdziwe wtedy, kiedy kobiece kształty są umiejętnie podkreślone. Znany polski producent bielizny, firma Axami, postawiła sobie za cel rozpieszczanie kobiet w każdym rozmiarze i sprawianie, żeby wszystkie klientki mogły poczuć się pięknie i wyjątkowo. W wyniku tego postanowienia została stworzona kolekcja odważnej bielizny dla kobiet o obfitych kształtach. Mając świadomość, że seksowny wygląd nie jest równoznaczny z niską wagą, a kilogramy nie stanowią bariery w uwodzeniu, firma Axami  zdecydowała się na wprowadzenie tabeli do 4XL. Dzięki bieliźnie w dużych rozmiarach, kobiety o bujnych kształtach mogą poczuć się, jak boginie.


Mówi się, że w ciągu kilku ostatnich lat zapotrzebowanie na bieliznę plus size wyraźnie się zwiększyło. W rzeczywistości istniało zawsze na podobnym poziomie, ponieważ kobiet w rozmiarze XL jest tyle samo, co szczupłych. Tym lepiej, że firmy takie jak Axami wykraczają poza schematy i oferują produkty odpowiadające oczekiwaniom klientek. Dzięki zrozumieniu potrzeb kobiet o obfitych kształtach oraz zastosowaniu unikatowych materiałów, wszystkie nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby podkreślać nawet bardzo kobiecą figurę i seksapil. Odważne komplety marki Axami nie tylko zalotnie wydobywają piękno kobiecego ciała, ale są także idealnie dopasowane do sylwetki plus size.  Wszystko po to, by kobiety puszyste nie musiały rezygnować z luksusu, jakim jest posiadanie eleganckiej  i ponętnej bielizny, na każdą okazję. Mogą wybierać spośród modeli w ciekawych kolorach i o niepowtarzalnym kształcie. Dzięki firmie Axami, czas w którym najmodniejsze kroje ekskluzywnej bielizny plus size są prezentowane na szczupłych modelkach odeszły w przeszłość. Od teraz kobieta w każdym rozmiarze może przekonać się, jak prezentowałaby się w danym komplecie. Czyż nie jest apetycznie?

Bogini o bujnych kształtach według Axami

Bogini o bujnych kształtach według Axami

Bogini o bujnych kształtach według Axami

Bogini o bujnych kształtach według Axami

Tym, co zapewnia ciągły rozwój firmie jest zdolność rozumienia potrzeb swoich klientów i wyprzedzania aktualnych trendów. Firma Axami łączy te cechy z wyjątkową dbałością o detale, najwyższą jakością wykonania i konkurencyjną ceną. 

W ofercie bielizny plus size znalazły się biustonosze w rozmiarach: 80E-F, 85D-F, 90B-F, 95B-F oraz figi do rozmiaru 4XL.

---